Back To Top

DERS ANTRENÖRÜ NEDİR

DersAntrenoru.com ÖZER YAYINLARI’nın yayınlamış olduğu 4, 5, 6, 7 ve 8. Sınıf Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri ve Sosyal Bilgiler derslerinin konu anlatımları, testler, videolar, 3 boyutlu animasyonlar ve etkileşimli animasyonlarından oluşan MEB’in güncel müfredatına uygun etkileşimli ders içerikleridir.

dersantrenoru.com’a bilgisayar, tablet ve mobil ortamlardan erişilmektedir.

Üyelik, üye olunan tarihten itibaren bir yıl geçerlidir.
NASIL KULLANILIR

Üye, giriş yaptıktan sonra sınıfına ait Etkileşimli Dersler ekranından çalışmak istediği dersin linkine tıklayarak içeriklere ulaşır.NE KAZANDIRIR

dersantrenoru.com, öğrenci ve öğretmenlere o öğretim yılındaki sınıflarına ait tüm dersler için her an her ortamdan erişebilecekleri kaynaklara sahip olmalarını sağlar. Böylece öğrenci ve öğretmenlerin çeşitli kaynaklarla çalışma imkânı bulmalarını ve daha başarılı bir öğretim yılı geçirmeleri sağlanmış olur.

Öğrenciler;

İlkokul
4. Sınıf
Ortaokul
5. Sınıf
Ortaokul
6. Sınıf
Ortaokul
7. Sınıf
Ortaokul
8. Sınıf
Fen Bilimleri Fen Bilimleri Fen Bilimleri Fen Bilimleri Fen Bilimleri
Matematik Matematik Matematik Matematik Matematik
Sosyal Bilgiler Sosyal Bilgiler Sosyal Bilgiler Sosyal Bilgiler
Türkçe Türkçe

sınıflarında etkileşimli içeriklerle derslerini daha iyi öğrenerek sınıflarını başarıyla geçmiş ve gelecek için sağlam bir bilgi temeli kurmuş olacaklardır.

Öğretmenler;

Ders işlenişleri için ihtiyaçları olan tüm gerekli etkileşimli içeriklere erişerek kolayca derse hazırlanıp, öğrencilerine dersi en iyi şekilde öğretmiş olacaktır. Bu sayede öğretmenler başarılı öğrenciler yetiştirebileceklerdir.

Öğretmenler; DersAntrenoru.com web sitesi üzerinden kendi sınıflarını yaratarak okulda ve okul dışında öğrencilerine ödev gönderme, takibi ve ölçme ve değerlendirmelerini yapabileceklerdir.